Drobečková navigace

Úvod > Aktuálně > Tříletý projekt OPZ+ MAS KRÁLOVSKÁ STEZKA 2023-2025 zahájen

Tříletý projekt OPZ+ MAS KRÁLOVSKÁ STEZKA 2023-2025 zahájenKrálovská stezka o.p.s. zahájila tříletý projekt zaměřený na pomoc osobám, které se nachází ve složité životní situaci. Jedná se zejména o osoby se zdravotním postižením, osoby obtížně uplatnitelné na trhu práce a osoby ohrožené závislostmi na návykových látkách. Prostřednictvím realizace promyšlených dlouhodobých aktivit a práce s komunitou si projekt klade za cíl zlepšit životní situaci zmíněných osob, které žijí nebo působí na území regionu Místní akční skupiny Královská stezka.

 Součástí projektu je individualizovaná pomoc osobám s mentálním, zdravotním a kombinovaným postižením za účelem jejich zapojení do společnosti

Aktivita je orientována na naše klienty Domova ve Zboží (pobytové zařízení pro osoby s handicapem). Osobám je poskytována individuální podpora dle jejich potřeb tak, aby byly schopny realizovat volnočasové aktivity podle svých preferencí a aby si našly svého koníčka, případně aby získaly zaměstnání a dobře se na něj adaptovaly.