Drobečková navigace

Úvod > Aktuálně > Přidejte se k nám a staňte se součástí nezapomenutelného dobrovolnického zážitku

Přidejte se k nám a staňte se součástí nezapomenutelného dobrovolnického zážitkuPřidejte se k nám a staňte se součástí nezapomenutelného dobrovolnického zážitku v Domov ve Zboží, příspěvková organizace!

V Domově ve Zboží poskytujeme sociální služby klientům, kteří jsou mentálně či kombinovaně postižení. Abychom jim mohli nabídnout co nejkvalitnější a naplněný život, hledáme dobrovolníky, kteří se s námi podělí o svůj volný čas a energii.

Jedná se o lokalitu v obci Zboží a v lokalitě Jihlava - Pávov.

Co můžete očekávat, když se stanete dobrovolníkem v Domově ve Zboží? Vaše dobrovolnická činnost bude mít hluboký a významný dopad na životy našich obyvatel. Zde jsou některé z úkolů, které můžete očekávat:

????Povídání s klienty: Vaše přítomnost a přátelská konverzace s tamními obyvateli mohou zpříjemnit jejich den a dodat jim pocit radosti a uznání.

????‍♀️Procházky s klienty: Společné procházky venku jsou pro naše obyvatele skvělým způsobem, jak se zrelaxovat, vnímat krásu přírody a prožívat společnost.

????Aktivizační činnost: Pokud máte zájem o organizování různých aktivit, jako jsou workshopy, hry nebo tvořivé projekty, místní obyvatelé budou nadšení zapojit se do vašich nápadů.

????Vyplnění volného času: Pomůžete zdejším obyvatelům trávit jejich volný čas smysluplným způsobem a podpoříte jejich zájmy a koníčky.

☕Návštěvy kavárny a kulturních akcí: S Vaší pomocí mohou obyvatelé domova zažít nové zážitky, jako je návštěva místní kavárny nebo účast na kulturních akcích v okolí.

Jako dobrovolník budete nejen zlepšovat životy obyvatel, ale také budete zažívat neocenitelnou osobní obohacující zkušenost. Vstřebáte do sebe odhodlání a sílu, kterou obyvatelé domova denně projevují, a posílíte tak svou schopnost porozumět a respektovat různorodost.

Přidejte se k nám a staňte se klíčovou součástí naší dobrovolnické rodiny. Můžete změnit svůj i život tamních obyvatel. Věříme, že každá malá akce má velký vliv. Dejte svůj dar dobrovolnického času a pomozte nám vytvořit prostředí plné lásky, radosti a pochopení pro místní úžasné obyvatele.

Začněte dnes a buďte inspirací pro ostatní!

Pokud máte zájem a chcete se zapojit do dobrovolnického týmu, kontaktujte nás! Těšíme se na vaši podporu a společně uděláme svět krásnějším místem pro obyvatele Domova ve Zboží!